Zakládám si na detailu.

Několikaletá praxe v truhlářské dílně ve Švýcarsku mne naučila dbát na detail.

Při výrobě zvažuji nejen funkčnost výrobku, ale také jeho životnost a estetiku. Výrobky z truhlářské dílny mají sloužit dlouho, dobře a být ozdobou domu.

 

 

 

Široká škála výrobků na míru

Nabízíme zakázkovou výrobu nejen nábytku z různých druhů dřeva. Mezi nejčastěji dodávané výrobky na klíč patří obložení schodiště nebo jeho kompletní výroba z masivu včetně nosné konstrukce. Dále podbití, obložení stropů, výroba interierových i vchodových dveří, teras či nábytku do bytu i kanceláře.

 

 

Komplexní služby bez rizika

Zakázky s klienty konzultujeme na místě plánované instalace. Bohaté zkušenosti pomohou při návrhu konkrétního designu tak, aby výrobek byl nejen estetický, ale také dlouhodobě funčkní. Místo zaměříme a provedeme kalkulaci nabídkové ceny, kterou klient schválí před zahájením prací.

 

  

 

Od podlahy po strop

Nabízíme zajištění a pokládku všech druhů dřevěných podlah - plovoucí podlahy i parkety. Do pokojů vyrobíme (případně i navrhneme) nábytek a strop obložíme palubkami či masivem. Máme zkušenosti s výrobou šatních skříní, dětských poliček či knihoven, stejně jako pracovních stolů s množstvím úložného prostoru na míru do kanceláří.